[KIB]

Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost (NÚKIB) vyhlásil soutěž na své nové sídlo v Brně.

Zadavatel
Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost

Ceny a odměny
1. cena – 1 500 000 Kč
2. cena – 1 000 000 Kč
3. cena – 500 000 Kč
skicovné pro neoceněné finalisty
2 x 250 000 Kč

Odevzdání návrhů v I. fázi: 7. 6. 2019
Odevzdání návrhů v II. fázi: 2. 8. 2019
Uzavření soutěže: 2. 10. 2019

Soutěžní porota
Radek Kolařík (RKAW) – předseda
Valdimír Petera (NÚKIB) – místopředseda
Mark Kelly (PLP Architecture)
Matyáš Sedlák (m4 architekti)
Antonín Novák (DRNH)
Janica Šipulová (consequence forma)
Věra Vojáčková (NÚKIB)
Václav Borovička (NÚKIB)
Pavel Vintr (NÚKIB)
Martin Maleček (Brno-sever)
Olga Strublová (Brno-sever)

 

VÝSLEDKY SOUTĚŽE

1. cena

Ondřej Stehlík (CZ) / AllesWirdGut Architektur (AT) – Ondřej Stehlík, Michal Stehlík, Andreas Marth, Christian Waldner, Friedrich Passler, Herwig Spiegl, Ladislav Farkas, Alessandro Capetti

2. cena

M2AU (CZ) / JIKA-CZ (CZ) – Norbert Obršál, Daniel Struhařík, Linda Boušková, Jiří Slánský, Václav Mihola, Petra Mlýnková, Natálie Ivkovičová

3. cena

DKLN (SK) – Ladislav Nagy, Martin Tribus, Barbora Kuchárová, Peter Čurlej, Róbert Sekula, Zuzana Vranová, János Kállay

Finalista

G-Energy (CZ) – Martina Lamichová, Jan Kubát, David Helešic, Florian Karsten

Finalista

Fránek Architects (CZ) – Zdeněk Fránek, Martina Hamrová, Libor Šenekel, Tereza Horňasová, Kateřina Vlková, Renáta Škorňoková

 

Norma architekti – Jana Moravcová, Dušan Štefanič, Kristýna Zechmeisterová, Vanda Kotková, Radek Joura
Josef Chybík, Ondřej Chybík, Michal Krištof, Jan Stolek, Ingrid Spáčilová, Martin Holý, Francisco Javier Gomaris, Antonio Seghini, Gabrielle Coudert
M2AU a JIKA-CZ – postup do 2. fáze – Norbert Obršál, Daniel Struhařík, Linda Boušková, Jiří Slánský
ov architekti – Jiří Opočenský, Štěpán Valouch, David Balajka, Jakub Neumann, Ondřej Králík, Věra Fišerová, Magdalena Havlová, Antonín Pokorný, Viktor Žák
Atelier Štěpán – Vanda Štěpánová, Hana Arletová, Miroslava Staneková, Patricie Taftová, Radoslav Šultes
G-Energy – postup do 2. fáze – Martina Lamichová, Jan Kubát
Fránek Architects – postup do 2. fáze – Zdeněk Fránek, Martina Hamrová, Libor Šenekel, Tereza Horňasová
PROJEKTIL ARCHITEKTI – Adam Halíř, Roman Brychta, Ondřej Hofmeister, Petr Lešek, Jan Karásek, Ondřej Havlín, Klára Skarková
ADEA projekt – Aleš Vojtasík, Jakub Konicar, Marek Rynda
MADADORS – Jan Lacina, Václav Martin Havlík
ABM architekti – Petr Bouřil, Lukáš Mrázik, Michaela Horáková, Filip Fišer, Pavel Suchý
OCA Arquitectos Barcelona – Bernardo Garcia Morales, Hernan Lleida Ruiz
Ondřej Stehlík, Michal Stehlík – postup do 2. fáze 
di5 architekti inženýři – Marek Janota, Petr Lošťák, Petr Matyáš
VESELÝ HAJNÝ – Tomáš Veselý, Martin Hajný
DIMENSE – Petr Hovořák, Petr Kaděra, Libor Urbánek
DKLN – postup do 2. fáze – Ladislav Nagy, Martin Tribus, Barbora Kuchárová, Peter Čurlej, Róbert Sekula
ATELIER 3M – Marián Pokrivčák, Monika Štekláčová, Natália Lenčuchová, Lívia Kočnerová, Tomáš Popadič, Peter Vislocký