LOBBY je prostor pro občanskou kreativitu provozovaný CCEA – Centrem pro středoevropskou architekturu, který byl nově otevřen v roce 2017. Nachází se v ulici Karolíny Světlé 31, v blízkosti Karlova mostu, kde vytváří protiváhu k turistickému rázu městského centra. Je novou možností pro občany Prahy invenčně působit na kulturní dění přímo ve středu města.

V LOBBY mohou občané lobovat za svůj společný zájem, kterým je zdravé město a to tím, že sami udělají první krok k jeho oživení. LOBBY je místem setkávání, které tak často v turistických a historických centrech chybí. Vybízí k vzájemnému dialogu a to formou iniciativy lidí, kteří mají potřebu se kreativně projevit, nebo mají co nabídnout ostatním, ať už profesně či zájmově.

Možnost zapůjčení LOBBY

V současné době probíhají v LOBBY kurzy filmového herectví pro děti, ale v budoucnu by měl prostor poskytnout útočiště aktivitám, jako jsou kurzy fotografie, přednášky o architektuře pro veřejnost, ale i koncerty a další. V každém případě je LOBBY místem, které na Praze 1 dlouhou dobu chybělo. Rádi s Vámi prodiskutujeme Vaše návrhy a nápady, ať už se jedná o jednorázové nebo dlouhodobé akce.

Příspěvky

Příspěvky za užívání prostoru jsou orientační a je možné je snížit dle dohody v závislosti na pořádané akci.

Jednorázové akce
350 Kč/hodina
1200 Kč/den (po-pá)
1750 Kč/den (víkend)

Pravidelné akce
200 Kč/hodina

K dispozici na místě:
Ozvučovací technika
Internet Wi-Fi
WC, kuchyňka, kávovar

Adresa:
Karolíny Světlé 31, Praha 1

V případě zájmu nás kontaktujte na telefonním čísle 222 222 521, nebo nejlépe na e-mailové adrese cceamoba@cceamoba.cz
Do předmětu uveďte LOBBY – ZAPŮJČENÍ PROSTOR.

Těšíme se na Vaše akce.

Volné termíny je možné zjistit zde