Nový pavilon ZŠ Řevnice

 • Zadavatel

  Řevnice

 • Typ soutěže

  Otevřená soutěž o návrh, 1 fáze

 • Termín odevzdání návrhu

  5.5.2023, 14:00

 • Ceny a odměny

  700 000 Kč - 450 000 Kč - 300 000 Kč + mimořádně odměny 50 000 Kč

 • Povinné použití elektronického nástroje

  NEN

REV

Upozornění soutěž je vyhlášena na NEN:
ODKAZ NA ZAKÁZKU

Soutěž se bude taktéž odevzdávat na NEN, je nutné sledovat dodatečné informace na NEN zde: NEN Vysvětlení dokumentace

Předmětem soutěže je návrh nového pavilonu Základní školy Řevnice, který má rozšířit nabídku areálu, a umožnit tak zvýšení kapacit školy. Cílem je získat návrh, který citlivě a s respektem ke stávající situaci doplní funkční a prostorové požadavky školy, umožní vytvořit nový celek a přinese tak zkvalitnění řevnické školy.

Pro účastníky
Porota

Anne-Sereine Tremblay

Studovala architekturu na INSA ve Štrasburku a na VUT v Budapešti. Po ukončení studia pracovala v kancelářích Clément Vergely a Playtime v Lyonu a později v Paříži jako vedoucí projektu v kanceláři Bruther. V letech 2015-2018 pracovala jako vedoucí projektu v mezinárodním ateliéru MVRDV v Rotterdamu. Od roku 2015 je autorizovanou
architektkou nizozemského architektonického rejstříku SBA. V roce 2017 společně s Janem Kudličkou založila architektonický ateliér Gruppa studio v Barceloně.

Josef Choc

Vystudoval Fakultu architektury na ČVUT. Spolu s Ondřejem Císlerem a Filipem Raškem je partnerem pražského ateliéru Aoc architekti, který vznikl v roce 2017. Ateliér se Specializuje se na rezidenční bydlení, projekty občanských, školských i kulturních staveb, veřejné prostory i interiéry. Jejich projekty získaly několik významných ocenění, mj. Českou cenu za architekturu, Grand Prix OA, BigSee či Stavba roku.

Ian Bogle

Ian vystudoval architekturu a urbanismus na Mackintosh School of Architecture na Glasgow School of Art, kterou dokončil v roce 1993. V roce 1995 nastoupil do společnosti Foster + Partners, kde pracoval jako projektový ředitel. V roce 2012 založil Ian Bogle Architects. Jeho ateliér působí ve více než 25 zemích Asie, Afriky, Evropy a Jižní Ameriky v mnoha různých typologiích budov a odvětvích. Příkladem prací kanceláře je ELI Beamlines v Praze nebo největší mateřská škola na světě (The Early Learning Village).

Tereza Komárková

náhradnice

Tereza Komárková je architektka pocházející z Kutné Hory. Architekturu a urbanismus studovala na TUL v Liberci, pražském ČVUT a na prestižní NUS v Singapuru což ji dále inspirovalo k práci v zahraničním ateliéru. Skrze ocenění v architektonických soutěžích rozvíjela koncepční přístup v navrhování a již během studia se její nápady začaly realizovat. Při rekonstrukcích věnuje péči zejména dialogu mezi původními konstrukcemi a nově vkládanou vrstvou návrhu.

Tomáš Smrčka

Starosta města Řevnice

Daria Balejová

Městská architektka Řevnic

Tomáš Řezníček

náhradník

Ředitel Základní školy Řevnice

Josef Tlustý

náhradník

architekt, občan Řevnic, předseda Výboru pro územní plán a Výboru pro územní rozvoj

Roman Vejmelka

náhradník

projektant pozemních staveb, občan Řevnic